Download hier het complete wedstrijdschema!

download speelschema (pdf)

 

 

Poule A titel

Turkije
Italië
Wales
Zwitserland

Poule B titel

Denemarken
Finland
België
Rusland

Poule C titel

Nederland
Oekraïne
Oostenrijk
Macedonië

Poule D titel

Engeland
Kroatië
Schotland
Tsjechië

Poule E titel

Spanje
Zweden
Polen
Slowakije

Poule F titel2

Hongarije
Portugal
Frankrijk
Duitsland

Speelschema:

Eerste speelronde:

1. 11 juni, 21.00 uur (Rome): Turkije-Italië

2. 12 juni, 15.00 uur (Bakoe): Wales-Zwitserland
3. 12 juni, 18.00 uur (Kopenhagen): Denemarken-Finland
4. 12 juni, 21.00 uur (Sint-Petersburg): België-Rusland

5. 13 juni, 15.00 uur (Londen): Engeland-Kroatië
6. 13 juni, 18.00 uur (Boekarest): Oostenrijk-Noord-Macedonië
7. 13 juni, 21.00 uur (Amsterdam): Nederland-Oekraïne

8. 14 juni, 15.00 uur (Glasgow): Schotland-Tsjechië
9. 14 juni, 18.00 uur (Dublin): Polen-Slowakije
10. 14 juni, 21.00 uur (Bilbao): Spanje-Zweden

11. 15 juni, 18.00 uur (Boedapest): Hongarije-Portugal
12. 15 juni, 21.00 uur (München): Frankrijk-Duitsland

Tweede speelronde:

13. 16 juni, 15.00 uur (Sint-Petersburg): Finland-Rusland
14. 16 juni, 18.00 uur (Bakoe): Turkije-Wales
15. 16 juni, 21.00 uur (Rome): Italië-Zwitserland

16. 17 juni, 15.00 uur (Boekarest): Oekraïne-Noord-Macedonië
17. 17 juni, 18.00 uur (Kopenhagen): Denemarken-België
18. 17 juni, 21.00 uur (Amsterdam): Nederland-Oostenrijk

19. 18 juni, 15.00 uur (Dublin): Zweden-Slowakije
20. 18 juni, 18.00 uur (Glasgow): Kroatië-Tsjechië
21. 18 juni, 21.00 uur (Londen): Engeland-Schotland

22. 19 juni, 15.00 uur (Boedapest): Hongarije-Frankrijk
23. 19 juni, 18.00 uur (München): Portugal-Duitsland
24. 19 juni, 21.00 uur (Bilbao): Spanje-Polen

Derde speelronde:

25. 20 juni, 18.00 uur (Rome): Italië-Wales
26. 20 juni, 18.00 uur (Bakoe): Zwitserland-Turkije

27. 21 juni, 18.00 uur (Amsterdam): Noord-Macedonië-Nederland
28. 21 juni, 18.00 uur (Boekarest): Oekraïne-Oostenrijk
29. 21 juni, 21.00 uur (Kopenhagen): Rusland-Denemarken
30. 21 juni, 21.00 uur (Sint-Petersburg): Finland-België

31. 22 juni, 21.00 uur (Londen): Tsjechië-Engeland
32. 22 juni, 21.00 uur (Glasgow): Kroatië-Schotland

33. 23 juni, 18.00 uur (Bilbao): Slowakije-Spanje
34. 23 juni, 18.00 uur (Dublin): Zweden-Polen
35. 23 juni, 21.00 uur (München): Duitsland-Hongarije
36. 23 juni, 21.00 uur (Boedapest): Portugal-Frankrijk

Achtste finales:

37. 26 juni, 18.00 uur (Amsterdam): Nummer twee groep A-Nummer twee groep B
38. 26 juni, 21.00 uur (Londen): Nummer één groep A-Nummer twee groep C

39. 27 juni, 18.00 uur (Boedapest): Nummer één groep C-Nummer drie groep D, E of F
40. 27 juni, 21.00 uur (Bilbao): Nummer één groep B-Nummer drie groep A, D, E of F

41. 28 juni, 18.00 uur (Kopenhagen): Nummer twee groep D-Nummer twee groep E
42. 28 juni, 21.00 uur (Boekarest): Nummer één groep F-Nummer drie groep A, B of C

43. 29 juni, 18.00 uur (Dublin): Nummer één groep D-Nummer twee groep F
44. 29 juni, 21.00 uur (Glasgow): Nummer één groep E-Nummer drie groep A, B, C of D

Kwartfinales:

45. 2 juli, 18.00 uur (Sint-Petersburg): Winnaar 41-Winnaar 42
46. 2 juli, 21.00 uur (München): Winnaar 39-Winnaar 37

47. 3 juli, 18.00 uur (Bakoe): Winnaar 40-Winnaar 38
48. 3 juli, 21.00 uur (Rome): Winnaar 43-Winnaar 44

Halve finales:

49. 6 juli, 21.00 uur (Londen): Winnaar 46-Winnaar 45

50. 7 juli, 21.00 uur (Londen): Winnaar 48-Winnaar 47

Finale:

51. 11 juli, 21:00 uur (Londen): Winnaar 49-Winnaar 50